baner 1 baner 1

Nowotwory

Pakiety badań przesiewowych - nowotwory    

Średnia długość życia z roku na rok się podnosi. Dbamy o to, żeby wyglądać i czuć się dobrze przez długie lata. Zdrowa dieta i aktywność fizyczna zdecydowanie pomagają w utrzymywaniu dobrego samopoczucia i witalności. Lekarze zwracają uwagę, aby nie zapominać o profilaktycznych badaniach okresowych, które są niezbędne, aby w ślad za długością szła również jakość życia. Dzięki działaniom profilaktycznym jesteśmy w stanie uniknąć choroby lub zidentyfikować ją na tyle szybko, aby mieć najlepsze rokowania na wyleczenie.

Głównym celem wykonywania badań przesiewowych jest wykrycie choroby zanim pojawią się jej objawy, dzięki czemu można szybko rozpocząć odpowiednie działania.

Dzięki informacji uzyskanej z badania genetycznego możemy m. in. unikać niepożądanych działań środowiskowych, stosować dietę wzbogaconą odpowiednią suplementacją, czy w porę rzucić palenie aby obniżyć ryzyko zachorowania. Równolegle częściej badając się profilaktycznie mamy szansę na wczesne wykrycie choroby, co przy np. nowotworach ma kluczowe znaczenie dla możliwości wyleczenia.

Proponujemy pakiety badań z naszej oferty.